| anonim_4396 a întrebat:

asi avea nevoie de ajutorul vostru...acum 8 luni an inceput sa ma duc la sala de sport, unde am cunoscut un baiat(antrenorul)...cu cat trecea timpu mai mult ma gandeam la el din ce in ce mai mult, si cum sunt de felul meu mai timida nu puteam purta o discutie mai lunga decat un'ciau' sau...'ai nevoie de ceva...'...nu stiam ce sa ii spun...asa ca odata am decis sa ii scriu o scrisoare in care i-am spus ca as vrea sa il cunosc mai bine...dar nu m_am semnat cu anonim....si i-am spus ca daca vrea sa stie cine sunt sa ma caute...dar nu m_a cautat, dupa ceva timp am facut rost de numarlui lui...si i_am scris doar ca voiam sa il anunt ca nu ma mai duc la sala...el mi-a raspuns cu un...ok multumesc ca m_ai anuntat....eu nu i_am scris nimic... dupa cateva zile verisorul meu mai mic mi-a luat telefonul si din greseala i-a trimis lui un mesaj... dupa eu i-am scris scuze am gresit...si el mi_a raspuns...nu am numarul tau sad...eu i-am zis cine sunt si nu mi_a mai scris nimic... POT SA IAU ACEST LUCRU CA PE UN RASPUNS? SA CRED CA NU IL INTERESEZ...am uitat sa va spun ca eu am 17 ani el are 24 dar cred ca varsta nu conteaza

2 răspunsuri:
| PsychologistT a răspuns:

Varsta nu conteaza. Dar te-ai intrebat daca are sau nu o iubita?

| Pissicuta a răspuns:

Cred ca se teme si de varsta eu cred ca nu il interesezi stii cum sunt baietii mai directi si a avut n ocazii sa iti spuna mai ales ca nu era la munca