| riki47848 a întrebat:

,,astazi imi sarbatoresc ziua de nastere, si as dori sa o felicit pe mama mea cu ocazia aceasta adica ca ma nascut.Cum credeti ce felicitare pot sa-i zic?, primul raspuns si frumos, va primi funda

Răspuns Câştigător
| xLove a răspuns:

Pentru Mamica mea

Cand m-am nascut, plangeam,
Tu deja ma iubeai.
M-ai crescut, m-ai rasfat, ai avut grija de mine si m-ai ocrotit.
Iti multumesc ca m-ai ajutat,
ca m-ai inteles.
Nu pot sa-ti rasplatesc bunatatea, dar cat traiesc
Tie iti ofer toata dragostea pe care o amsi pot spune ca
Mama mea este o femeie minunata!
Cu drag,
(Numele tau)

Eu asa i-am cumparat mamei mele. Este o tablita pe care este scris asta( Ce am scris eu mai sus ).

Bafta si La multi ani! :*

5 răspunsuri:
| Anonimuuuussssss a răspuns:

Poti sa gasesti un cantecel si sa il canti, iar daca stii sa canti si la vreun instrument... Sper ca te-am ajutat! Funda?

| Spanu_Catalina_1992 a răspuns:

In primul rand iti urez la multi ani sa fi sanatos si iubit. Si apoi eu cred ca un simplu te iubesc e de ajuns.
Dar daca vrei sa ii spci poezi uite cateva:
Acum ziua mea a venit
S-in dar de ziua mea
Iti ofer toata dragostea
Din inima mea!
Multumesc ca mai adus pe lume!

Te iubesc maicuta mea
Pentru tot ce-mi daruiesti
Te iubesc maicuta mea
Asa cum esti.

| LazyÎnFiecareZiCăAşaVreauEu a răspuns:

Pai poti sa incerci sa ii faci un mic dejun sau sa ii canti ceva, scrii o poezie
, va duceti la film, in parc, dai si tu o petrecere ca sa fie si ea acolo sarbatorita cat de cat... Bafta! big grin A, si la multi ani! happy

| DeliricEdeVina a răspuns:

Cu un cantec, cu cuvinte.

| Roland_Szekely_1987_VBCh a răspuns:

Spune la multi ani de sanata.