| andreeeeeeeeeeeeeee a întrebat:

astazi iubitul meu nu ma gabat deloc in seama, ma suna doua minute si gata, de 3 ori s-a intamplat asta, si acum de cateva minute i-am cerut sa mai stea si cu mine de vorba ca mi-e dor de el, si imi tot zicea sa il las sa isi faca treaba (era cu prieteni lui) si mi-a spus ca imi da papuci, si i-am zis sa o faca daca chiar asta vrea! si mi-a inchis tellu si mi-a zis sa nu il mai sun! asta se intampla de cateva zile, nu stiu ce e cu el! voi ce credeti? ajutati-ma

5 răspunsuri:
| Sunshineeeeeeee a răspuns:

Buna, lasa-mi un mesaj cu id tau de mess, am fost in aceeasi situatie si iti pot da un sfathappy astept:*

| neutrino a răspuns:

Eu cred ca s-a terminat si tu nu vrei sa intelegi acest lucru.

| pretty34 a răspuns:

Poate are anumite probleme si vrea sa fie lasat putin in pace. Problema se poate rezolva. Daca chiar nu da un semn de viata si-ti mai inchide tel nu e in regula. Afla, daca poti, ce probleme are si incearca sa-l intelegi si sa-i fi alaturi. Daca simti ca nu te mai vrea vb cu el nu mai astepta, trebuie sa existe o solutie.

| GirlAlexia a răspuns:

Cred ca are o alta prietena si nu vrea sa afli s-au chiar vrea sa iti dea papuci probabil ca se intalneste pe ascuns cu alta fata si ii place mai multde ea de cat de tine. asta e... mai sunt foarte multi baieti pe lume se mai intampla sa fie doar o relatie falsa...

| Dennisa_Swinky_1980 a răspuns:

Gabal si tu mai putin in seama, nu-l mai sufoca si daca nu mere da-i papucii sau daca nu te tine gaba-i intrebarea decisiva "Ma mai ubesti, pisssix?"