| Alexandra301 a întrebat:

happy Astazi iubitul meu vrea sa ma sarute si nu stiu ce sa fac.Cum sa ma comport? (pentru mine va fi primul sarut)

Răspuns Câştigător
| buburuza115 a răspuns:

De obicei, saruturile nu se planifica..Sarutul este ceva care se face "neprogramat"...Si stai linistita.Am avut si eu primul sarut si eram si eu emotionata, dupa care l`am lasat pe el sa ma konduka si atit..Bafta! (sa nu`ti fie rusine, cu totii am trecut prin asta) laughing

5 răspunsuri:
| DorelSudoru a răspuns:

Sunt tutoriale pe youtube, dai un search

| AikkoxD a răspuns:

Nu ştiai că în România e interzis să te săruţi până la 18 ani? Unde ai fost crescutăăă? *plânge*

suntserios
| suntserios a răspuns:

Hmm...ati facut programare la sarut ca la dentist?

| mat31new a răspuns:

Da-i o palma si lasa pupatu pana faci 16.

| Kikoriki a răspuns:

Compportate normal si va veni de la sine...