| anonim_4396 a întrebat:

Azi am facut draoste cu prietenu meu si pana alata ieri am fost pee STOP. Ieri nu a mai curs. Azi cand am facut-o am facut-o protejat, credeti ca pot sa raman insarcinata, el nu s-a terminat in prezervativ. Multumesc Anticipat

Răspuns Câştigător
| znstr a răspuns:

Buna! In primul rand felicitari pentru pasul asta facut, si daca nu s-a terminat in tine, in prezervativ nici atat, nu ai cum sa ramai insarcinata. Nu iti face griji, pupici!

4 răspunsuri:
| TiffanyღBJ a răspuns:

Nu poti sa ramai insarcinata

| iubaretulcata a răspuns:

Cum sa ramii fata daca ai facut-o protejat crezi ca prezervativele alea sint facute degeaba atit va este frica dupa ce o faceti si apropo saracul baiat la el nu te gindesti ca nu sa descarcat nu a scos saminta si a ramas in el crezi ca e bine i se pune dupa ceafa da fuga si fa-o cu el sa se descarce si el saracul ..doamne ce tie si cu voi fetele

| CristinaMariaGG a răspuns:

Nu cred ca ai cum sa ramai insarcinata. Din cate stiam dupa ce trece perioada menstruala sansele sunt mai mici sa ramai insarcinata. Ai grija de tine!:*

| Ellaa123 a răspuns:

Stai linistita nu ai cum sa ramai insarcinata.:*