| ABCDEFGHIJKLM a întrebat:

Azi am facut'o pentru prima data, m-a durut un pic dar nu a curs sange. M-am simtit "uda", el nu si-a dat drumu' in mine. Din ce cauza nu mi-a curs sange?

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu curge mereu sange la asta...

| Visecolorate a răspuns:

Buna! Pai nu e obligatoriu sa iti curga sange. Se poate sa ai himenul elastic. Probabil o sa iti curga alta data. Sau poate ai avut vreun incident. Se poate rupe nu numai de la contact sexual. Oricum nu cred ca ai de ce sa iti faci griji.

| DDoctorita a răspuns:

Buna.
Sange nu curge neaparat! La fel cum nu te doare neaparat! Depinde de la fata la fata. Poate o sa iti curga data viitoare sau poate ca nu o sati curga niciodata. Nu ai de ce te preocupa.

Iar faza cu ''uda'', te-ai simtit asa pentru ca ai segregat flux vaginal! happy

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

20% din femei nu sangereaza la dezvirginare. Este normal si nu are riscuri.

| кเ๔๔๓เץt a răspuns:

Rupete...

| MasterYoda a răspuns:

O avea prea mica

| AntigelMăă a răspuns:

Himen elastic sau pl micathinking
Lasa penisu' si pune mana pe cartewinking

| LuSsYy a răspuns:

Salut. Intr-adevar, himenul unor domnisoare e foarte elastic si nu se rupe din primul act sexual, asa ca nu are de ce sa-ti faci griji.