| music4ever a întrebat:

Azi dimineata m-m trezit plangand deoarece am visat ca iubitul meu a murit!

cand m-am trezit mai bine l-am sunat si l-am intrebat daca e bine, si a spus ca nu e bine, ca s-au luat niste baieti de el.happy

Imi puteti spune ce inseamna asta? happy

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu este vorba de paranoia, vorbiţi prostii!
"Gândul este o sferă gigantică de energie şi orice gând emis rezonează în tot universul."- Swami Sivananda (Puterea gândului).
Este vorba de telepatie şi deşi nu credeţi, există între două persoane care se iubesc foarte mult!
Baftă!

12 răspunsuri:
| Roberta a răspuns:

Esti paranoica. si mie mi se intampla happy

| harciog a răspuns:

Intimplarea face sa ne nastem, intimplarea face sa murim.Nu mai plinge, ai visat.

| cLeILa a răspuns:

Buna,uite uneori visele vin doar ca seara ininte sa te culci,te-ai gandit la el,ca daca i s-ar intampla ceva rau,sau hestii din astea si peste noapte tu ai visat, nu e nimic rau, visele nu prea devin realitate mai ales cosmarurile.deci nu te speria, te pup ai grija de u, fundita plzz?

Răspuns utilizator avertizat
| DroGuleTz a răspuns:

/si eu am vizat-o p colega mea ca o sa stea cu un tampit si coinidenta a stat laughing)

| noi3 a răspuns:

Exista o legatura interesanta [sau subtila] intre voi.

| daxxy a răspuns:

Paranoia! happy

| Kissy123 a răspuns:

Pai.nu mereu cand visezi ceva inseamna ca ti se v-a intampla
de ex daca visezi ca ai sa cazi intr-o gaura fara fund asta nu inseamna ca vei cadealaughing [nu stiu alt ex]

accest vis poate este pentru ca te-ai gandit prea mult la prietenul tau au ca esti ff ingrijorata de el...

pls fundabig grin

| nicu22 a răspuns:

Coincidenta!winking stai linistita.

| xDoll a răspuns:

Paii.atunci cand visezi ca o persoana moare e bine calmeaza-te oh go on
se spune ca ii moare moartea (=traieste mult)

| Umbra3 a răspuns:

O fi fost o coincidenta sau esti tu telepatica laughing

| springandsummer a răspuns:

ce dusarolling on the floor