| anonim_2364 a întrebat:

Buna TPU azi ma duc in oras cu 2 prietene la ziua orasului si acolo vine connecte-r naraotic soun si mai multi si nu prea stiu cu ce sa ma imbrac dati mi niste idei cel mai bun va avea funda iar celelalte vot mz kisswave:bd

2 răspunsuri:
| florynna903 a răspuns:

Pai, in primul rand vine connect-r nu connecte-r si narcotic sound nu naraotic soun.
Si ti-as recomanda o pereche de pataloni scurti de blug si un top mulat cu o pereche de sandale argintii in cazul in care topul este alb sau gri.

| Deeutza_7588 a răspuns:

Cat mai funky...ar da cel mai binebig grin