| baby_4423 a întrebat:

Buna TPU azi ma mutat diriga langa baiatul pe care il plac si se conpporta altfel nu stiu vorbeste cu mine e mai deschis imi pune mana la fund.
si mi-a zis si te amo in gluma sau mi-a spus ca vrea sa ne mozolim credeti ca ma place

14 răspunsuri:
| St3fU a răspuns:

DA a doua oaralaughing

| Alexander21 a răspuns:

laughing daca eu ti-as zice, hai sa ne urcam unul pe altul, inseamna ca mi-ar place de tine? El nu are cu ce se distra la ora...si te ia pe tine drept obiectul de joaca.

| pwp a răspuns:

Daca iti pune mana pe fund, te simti bine?

mi se pare un gest ffoarte urat, mai ales ca nu e iubitul tau

si app:cati ani ai?

| Agentulx a răspuns:

O intrebare foarte importanta. cati ani ai?

| Niros19 a răspuns:

Daca tia pus mana la fund cred ca te place

| Alexandra_3724 a răspuns:

In primul rand vreau sa iti spun ca e un badaran daca ti-a pus mana pe fund sau face glume de genu "hai sa ne mozolim".Nu pot spune cu siguranta daca te place dar ti-as spune sa nu iti faci iluzii pentru el.Succes :*

| Bondgirl_7645 a răspuns:

Te place, dar nu in sensul dragut al cuvantului. Cand un baiat iti pune mana pe fund si vorbeste asa cu tine inseamna ca vrea doar o aventura. Dar sigur sunt baieti care te plac cu adevarat. Succes si fericire alaturi de persoana draga tiewinking

| Dunnamite a răspuns:

Alta care crede ce nu trebuie! da, cand un baiat iti pune mana la "fundA" si auzi "te amo" in "surdina", sigur, sigur te iubeste! presupun acum, ca deja te gandesti si la nunta.

numai iubire si sex pe capu' copiilor din ziua de azi.

| VictorSebastian a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rade de tinehappy trateaza-l si u cu indiferenta si nu il mai lasa sa te atingahappy.

Răspuns utilizator avertizat
| XLittleGirlX a răspuns:

Cred ca te place...adica nu stiu sigur...

| CNlaet a răspuns:

Da. te place.

| ana12bm a răspuns:

Eu cred ca te place.nahh aia ca"te amo" a fost in gluma da totusi daca a inceput sa se comporte altfel cu tine.incearca sa vb mai mult ca el si vei vedea sigur daca te place sau nu.succes
pa pa:*