| Ðÿdy a întrebat:

Azi prietenul meu a venit la mine si mi-a spus ca eu stau cu altcineva dar i-am spus ca nu este adevarat si nu m-a crezut. Dupa un timp am vb cu prietena mea si mi-a zis ca i-a spus ca inca ma place dar eu am intrebat-o ca daca ma place de ce crede chestia aia? Si acum nu mai stiu ce sa fac.plzzzz ajutati-ma(Dau funda pentru cel mai bun raspuns)

Răspuns Câştigător
| deeea28 a răspuns:

Probabil a vrut sa scape de tine si n-a stiut cum sau a crezut vreun prieten "binevoitor".Eu zic sa incerci sa mai vb o data cu el si sa-i spui ca nu e adevarat. Daca tot insista sa nu te creada atunci eu zic sa-i spui ca-ti pare rau ca el crede mai mult pe altii decat pe tine si ca il iubesti mult si pacat ca nu are incredere in tine. Sa pleci si sa nu te mai uiti inapoi oricat ti-ar fi de greu. Nu se merita sa stai cu cineva care nu are incredere in tine si are in altii.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| sHE_4618 a răspuns:

Buna. Sunt de parere ca trebuia sa aiba incredere in tine de la bun inceput si ca ar trebui sa iti spuna personal daca te place sau nu. Nu cred ca are nevoie de 'avocata'. Vorba aia, o persoana care ti-a gresit o data, va gresi in continuare daca il ierti, cel putin daca il ierti usor. Oricum, oameni fiind, cred ca toti meritam o a doua sansa. Succes in eventuala ta relatie si sper ca ti-am fost de ajutor.

Răspuns utilizator avertizat
| XtremeGun a răspuns:

Trebuie sa ii faci clantzawinking