| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU

- Azi prietenul meu m-a intrebat o intrebare care nu-s sigur ca voi putea raspunde singur.

( El este un baiat de 16 ani (clasa a X) a prins la curaj si doreste sa se intilneasca cu doua fete de-odata, una fiind in clasa a 8 in alta scoala, dar a doua este in scoala cu el si fiind in clasa a 9

, cea din clasa a 8 este mai frumoasa ca cea din a 9

dar cea din a 9 este mai blinda si gingasa )

pe scurt e o poveste interesanta de dragoste

Ce ati face voi in aceasta problema?

Răspuns Câştigător
| lolly a răspuns:

Si care e povestea? El stie ce este in inima lui. Daca te-a intrebat pe tine inseamna ca nu-i pasa.Tu stii ce simti,pe cine placi,pe cine iubesti,de ce sa-i intrebi pe altii, pe cine sa aleg pe A sau B? Dacane-ai prezenta personalitatea, comportamentul fetelor, probabilor ca-ti puteam oferii o opinie. Daca e dupa aspect, nimeni nu poate judeca un om!

2 răspunsuri:
| Adriana_Elena_1993 a răspuns:

Stii cum se spune,"cine umbla dupa 2 iepuri nu prinde niciunul"winking
spune-i sa faca ce simte, sa nu le mai amgeasca pe amandoua, ca apoi le va face sa suferewinking

| Sara2 a răspuns:

Parerea mea este sa faca ce ii spune inima dar sa se hotarasca la una