| AnDutZzA020 a întrebat:

Azi un baiat m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el! Faza este ca eu nu il plac...cum sa-i zic? Daca il refuz mi-e frica sa nu stric prietenia noastra de la gradinita straight face!

Răspuns Câştigător
| RyugaHideki a răspuns:

Am fost in situatia ta cand dupa 10 ani mi-am intalnit fosta prietena de la gradinita..si care a fost si prima fata de care mi-a placut vreodata. Am iesit in oras in primele zile (ca fiind prieteni), ne-am tinut de mana, ne-am adus aminte de vremurile bune pe cand ne tineam de mana si mergeam la teatru si alte amintiri placute dar ea mi-a spus ca ii place de altcineva si nu a fost nimic intre noi. Acum suntem prieteni si e bine. Nu s-a stricat prietenia intre noi.
O seara placuta.

4 răspunsuri:
| Maddalinapunct a răspuns:

Spune-i exact ultima parte.Nu vrei sa strici prietenia voastra happy. Cu siguranta va intelege.Bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune`i ca vreti sa ramaneti doar peieteni pentru ca daca deveniti ceva mai mult se strica frumoasa prietenie dintre voi si este pacat.:* succes!

| mada97nnn a răspuns:

Daca chiar tine la tine te va intelege...

| girls009 a răspuns:

Spune-i k vrei sa samaneti asa cum sunteti acu