| corina9700 a întrebat:

Baiatul care m-a placut mult timp dar acum sta cu alta fata a inceput la scoala sa se comporte urat si sa faca misto si o pritena l-a intrebat ce are cu mine si el a zis ca daca face asa, poate ma comport si eu cu el cum ma comport cu un baiat caruia ii dau multa atentie...voi ce ziceti ma mai place caci acum a inceput mie sa-mi placa de el FUNDA!

Răspuns Câştigător
| bogdan72 a răspuns:

E posibil, dar e posibil si sa se fi "trezit" cu vreun gand de genul "wtf was in my mind" sau "la ce ma gandeam" sau "ce am vazut eu la asta", ceea ce se intampla destul de frecvent cand ai un "crush". Si spun asta pentru ca daca ii place cu adevarat de tine nu ar indrazni sa faca asa ceva, iti spun din proprie experienta. Acum totusi sunt 2 posibilitati, nu stiu ce sa zic.

| corina9700 explică (pentru bogdan72):

Fata respectiva nu e de la noi din scoala am auzit ceva ceva despre ea numai ca nimeni n-a mai vorbit despre asta nici nu stiu daca mai sta cu ea sau nu imediat cum s-a cuplat cu ea mi-a trimis mesaj pe mes si aropo ea a stat cu un mare idiot cel mai prost din scoala si toata lumea spunea cand i-am intrebat ca sunt de 1000 de ori mai frumoasa. Multumesc pentru raspuns

3 răspunsuri:
| R0co3 a răspuns:

Nu cred ca te place... Daca sta cu alta are Iubita.

| k_7073 a răspuns:

Tipic feminin, intarzie
Fundita? happy