| BeiiBiiiyoo a întrebat:

Baiatul de care imi place a aflat ca il plac!
Adica ne.am mai vazut dupa ce a auzit si mi-e zambitbatting eyelashes si s.a uitat in ochii mei puppy dog eyes dar nu pot sa.i spun eu nimic!
Dati.mi idei de ce as putea face!
Funda+voturi!

Răspuns Câştigător
| NnDWtf a răspuns:

Ce ai putea face? Ai putea alege:
Nu spune nimic si ramai cu buza umflata si singura
Fa-ti curaj si intreaba-l daca vrea sa fie cu tine.

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Draga mea,ajunge ca existi!
I-ai marturisit ce simti pentru el,acum e randul lui sa faca o miscare.
Faptul ca-ti zambeste e destul de incurajator,daca il supara marturisirea ta,ar fi avut o atitudine negativa fata de tine,ar fi fost rece si te-ar fi ignorat.
Asa ca,nu te grabi,lasa-l sa gaseasca si el modul in care s-ar putea apropia de tine, marturisirea ta l-a surprins, da-i timp sa-si revina.
Deci, tot ce trebuia sa faci, ai facut.
Acum e randul lui.
Ai rabdare si asteapta!

| Alexaa_4438 a răspuns:

Pai nu stiu cati ani ai dar dupa situatia ta cred ca ai pe undeva pe la 12 ani? Eu zic sa te comporti normal pentru ca pana la urma este un baiat ca toti ceilalti si daca a aflat ca te place, asta e.Nu are ce sa iti faca mai ales daca tu te vei comporta normal si vei fi deschisa.Ai putea incepe prin a vorbi mai des cu el...

| BeiiBiiiyoo explică (pentru Alexaa_4438):

Paiiii. uita.te la celela; te intrebari si.ti dai seama ce varsta am big grin
In plus... uneori cei de 12-13 ani iubesc mai mult decat un adult straight face happy

| Alexaa_4438 a răspuns (pentru BeiiBiiiyoo):

laughing Ti-am spus parerea mea in legatura cu ce ai putea face...

| BeiiBiiiyoo explică (pentru Alexaa_4438):

Stiubatting eyelashes Si iti multumesc big grin

| DragosNr001 a răspuns:

Simplu. deci mai spune-i cate ceva frumos, cheama-l undeva unde sunteti numai voi doi, pe o banca in parc sau ceva, si stai cu fruntea si nasul lipit de el, adica trebuie sa ajungi acolo cu un pretext cum ar fi, oare pot sa iti citesc gandurile? si nu il lasa, iar stai asa spune cate ceva, intoarce capul putin cam la 90 de grade si... sti ce sa faci. SARUTA-L!
Funda? rolling on the floor