| anonim_4396 a întrebat:

Baieti, barbati imi puteti spune si mie cum reusesti sa faci sex cu o fata la o scurta perioada dupa ce ai o relatie cu ea. eu am 15 ani si ea tot atat. ea e inca virgina dar nu stiu cum sa ii zic asta, mi-e teama sa nu imi pierd relatia cu ea. rog ajutor din partea celor cu experienta! dau funda pentru cel mai bun raspuns! happy

Răspuns Câştigător
| Pufoasa_Bella_1991 a răspuns:

Pentru ea conteaza de cat timp sunteti impreuna, asa ca daca nu aveti... cateva luni impreuna ( 3-4, poate mai mult ) nu prea o sa vrea. Incepe si tu usor, o saruti pe gat usor, o chemi la tine. va sarutati pasional. Nu trebuie sa ii spui, totul se simte. Pur si simplu e sentimentu. Ii lingi sanii, bagi mana la pasarica ei si incet incet o sa vrea. Nu o lua tare din prima, incepe usor, treptat, nu o sa te lase din prima nici daca aveti un an. Obisnuieste-o cu pasiunea, sarut-o mereu pe gat, pe corp si o sa fie a ta.

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Intai trebuie sa astepti pana implineste fata 17 ani si jumatate (varsta minima la care o fata isi poate incepe viata sexuala, din punct de vedere emdical). pana atunci, nici prin gand sa nu-ti treaca si sa ai grija sa nu-i treaca nici ei. Apoi te vei gandi, dar sa ajungeti pana acolo.

| PlayWithMe a răspuns:

Bolnavule sexual, incearca sa te bucuri de viata, de copilarie, esti mult prea mic pentru asa ceva...

Răspuns utilizator avertizat
| neutrino a răspuns:

Ai putea sa fii mai calm si mai explicit. Am inteles ca ai o dorinta mare sa faci sex. Nu am inteles cine te opreste.

| Floryn103 a răspuns (pentru neutrino):

Mi-e teama sa nu imi pierd relatia! straight face

| neutrino a răspuns (pentru Floryn103):

Atunci fa sex in afara relatiei.

| BLeur a răspuns:

Saluut.

Prea devreme copile, am 14 ani şi DA, îmi doresc şi eu asta, dar am răbdare şi nu îmi oblig prietena la asemnea riscuri. Ai răbdare să mai treacă ceva timp, sigur o să te refuze şi o să vă despărţiţi. Dacă o iubeşti, o înţelegi şi îi respecţi decizia. Ai răbdare, eşti cls a9a, ai destul timp în viaţă pentru treaba asta.
Baftă! big grin.

| lavinutsa a răspuns:

Vede-ti de treaba mai pustiule lasa fata in pace sa isi traiasca, copilaria de ce sa faci asa devreme? distrati-va ca toata viata o sa va saturati de asta.devine obisnuinta

| prrocuror a răspuns:

Fratioru meu..are doar 15 nu are suficienta experientza..are mai mult frica avand in vedere ca se aude ca barbatii vor numai sex.e greu cuceresteo..nu te grabii ca strici si pierzi trenu..fi gentalmean...

| Abraxos a răspuns:

Domnule, Quickyle tu esti prea tanar la 15 ani ca sa faci sex.Asa ca mai bine ai rabdare.Sau ia-ti si tu o piz... din cauciuc si bagatio acolo sa te simti mai bine