| anonim_4396 a întrebat:

Baieti ce va atrage / place la o fata? Atat fizic cat si psihic! ( cum ar trebui. ea sa fie). Si ce nu va place?! Mercikiss

12 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Din punct de vedere psihic nu mi-am analizat niciodata prietenele: toate pareau ok. Fetele prostute, sub un anumit nivel, nu mi-au placut niciodata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fizic: sa fie frumoasa. Nu am o definitie exacta a frumosului, sa aiba nu stiu ce par, nu stiu ce sani etc. Pur si simplu sa ma atraga.
Psihic vorbind... pai sa fie inteligenta si, nu stiu, sa gandeasca cam ca mine ca sa ne putem intelege.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

. Fata perfecta din punctul meu de vedere va fi mereu o fata simpla, naturala, draguta in felul ei. Atat fizic cat si psihic, cel mai frumos lucru pe care il poate aprecia un baiat la o fata este sa fie naturala. Sa nu se ascunda sub o tona de fard si machiaj.

Asa atunci cand ajungi sa iubesti o astfel de fata, o vei iubi neconditionat, pentru ca ai cunoscut-o asa cum a dat-o Dumnezeu.

Din punct de vedere psihic, trebuie sa fie matura. E ok sa fim copii, pentru ca toti suntem in felul nostru pana la urma niste copii. Dar trebuie sa fie destul de matura psihic incat sa fie serioasa atunci cand trebuie si jucausa/glumeata atunci cand trebuiebig grin

In rest, totul vine de la sine. Evident ca fiecare avem gusturile noastre. Dar ca tot ne-ai intrebat, ce gusturi ai tu?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Buna, imi doresc sa iti raspund la privat insa statutul de junior nu imi permite imi poti lasa un mail happy

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Hai ca iti dau add pe facebook, si vorbim acolo

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mi l-am inchis ...nu mai ai whatsapp?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ti-am dat mesaj pe privat cu nr meu. Da-mi mesaj pe whats si vorbim acolo.

| anonimguy3 a răspuns:

Aspect: frumoasa, bruneta sau cu par castaniu, sa fie cat de cat ''dotata'' cu niste sani si cur. Sa fie macar e 1, 70 inaltime.
Pshihic: sa fie glumeata, sa nu fie o panarama care se uita numai la bani, sa imi fie loiala si eu ei, sa ma iubeasca pentru ceea ce sunt nu pentru bani, sa nu fie geloasa din orice si de asemenea sa fie desteapta. :3

| stark47 a răspuns:

Nu imi place vulgarismul la o fata,in rest,putina modestie putina incredere in sine,respect, poate si putina aroganta fac un cocktail pe gustul meu.
fizic, bai, nici scandura da nici sa fie nevoie sa deschid usa dubla cand intra in casa sa nu fie. daca are cel putin o chestie fizica de care sunt atras pentru inceput e OK, fac un pas in fata.iar daca pe parcurs se dovedeste ca e Ok asa cum am spus mai sus...e si mai bine

Răspuns utilizator avertizat
| ShadoWCrist a răspuns:

Aspectul sa fie :bruneta cu ochii verzi, care seamana cu o vulpita laughing.
Psihic:desteapta, onesta.winking