| Ilovesomeone a întrebat:

Buna,TPU! Baieti, daca o fata v-ar spune direct ca va place, cum ati reactiona? Merci mult!

Răspuns Câştigător
| PinoDenisa19 a răspuns:

Aaaa laughing imi cer scuze, am inteles eu gresit. Pai intreaba-l de ce numai face ce a facut acum o luna ( adica de ce nu te mai pupa pe obraz, din astea) si daca zice de ex. : pai nu iti placea, sau, pai erai indiferenta, nu stiu da si tu vina pe un eveniment chatterbox. ceva de genu'. Sau spune-i pur si simplu ca il placi, trebuie' sa reactioneze in vreun fel. Poate te place si el big grin

9 răspunsuri:
| AnaBejenaru a răspuns:

Heei,nu sunt baiatlaughing.Dar vreau doar sa-ti spun ca o fata care face primul pas e de admirat, stie ce vreahappy. Deci ar trebui sa-i acorzi o sansabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La pat cu ea.

| UnVis a răspuns:

As fi putin surprin daca o zice din prima si dupa cum zice AnnyaAnne i-as da o sansa

| Phoenix231 a răspuns:

Este imposibil sa refuzam, asta e ceva rarlaughing.

| shadowmaster12 a răspuns:

Sunt putine fete care fac asta dar pentru baieti sunt speciale. daca o fata face primul pas mai mult ca sigur ca baiatul va accepta

| PinoDenisa19 a răspuns:

Inseamna ca, chiar te place daca ti-a zis asa direct. e tupeista fata love struck. bravo ei. daca si tu o placi, combinati-va. ce ar putea iesi rau? big grin

| Ilovesomeone explică (pentru PinoDenisa19):

Nu, eu sunt fatalaughing dar mi-a placut numele astalaughing si da as vrea sa-i zic asta unui baiat, dar nu stiu cum ar reactiona. Acum 1 luna tot ma baga in seama si ma pupa pe obraz si chiar e ff dragut. Si eu am fost indiferenta. Si as vrea sa-i zic asta. happy

| PinoDenisa19 a răspuns (pentru Ilovesomeone):

Aaaa laughing imi cer scuze, am inteles eu gresit. Pai intreaba-l de ce numai face ce a facut acum o luna ( adica de ce nu te mai pupa pe obraz, din astea) si daca zice de ex. : pai nu iti placea, sau, pai erai indiferenta, nu stiu da si tu vina pe un eveniment chatterbox. ceva de genu'. Sau spune-i pur si simplu ca il placi, trebuie' sa reactioneze in vreun fel. Poate te place si el big grin

| icerock77 a răspuns:

Uite eu sunt baiat... daca o fata mi=ar spune direct mi-ar da cu error...depinde si daca il faci sa te placa

| freestyle23 a răspuns:

Fii curajoasa. zii ce simti chiar daca e vorba aia "baietii fac primul pas". mai mult ca sigur nu o sa te refuze 90%