| fluturascolorat a întrebat:

cand a fost saptamana altfel am fost in excurie cu mai multe cls printre care si cei de a 12-a, eu sunt a 9-a din Bucuresti.Acolo am intalnit un baiat care se cam uita la mine.Cateva zile mai tarziu m-am trezit cu el in lista de mess,fara ca eu sa-i fi dat id,l-am intrebat de unde il are si a zis ca de pe facebook(eu nu am date de contact pe facebook,id,adresa,nr de tel etc).Am vb o saptamana (incepand de luni) si am vazut ca e cam fustangiu,a fost cu multe fete,insa eu nu sunt genu de fata care sa stea cu un baiat timp de o luna sau doua,sunt genu de fata care vrea o relatie serioasa, si sa fim seriosi acum, credeti ca s-ar schimba un baiat de a 12-a pentru o fata de a 9-a cat timp el dupa ce da bacul a zis ca se duce sa studieze in America? Eu am zis sa nu prea mai vb cu el pe mess,de ce, doar de dragul de a vb cu cineva pe mess, dar vad ca el insista laughing cat timp ne-am vazut o singura data in excurie si nu prea bate apropouri sa ne intalnim laughing.Ce parere aveti?

6 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Si tu l-ai crezut pe amaratul ala ca se duce in America?rolling on the floor)
A vrut doar sa se dea mare in fata ta ca poate vroiai sa fi cu el crezandu-l cel mai tare baiat din scoala pe care toate fetele il doresc.
E doar un papa-lapte care o freaca ziua si seara se gandeste ce "cucerire" sa faca ziua urmatoare.
E de apreciat ca nu te arunci cu capu` inainte.

| FemeiaPisică a răspuns:

Buna,

Sincer, mai bine il eviti pentru ca nu sti nimic despre el cu adevarat. Daca se lauda ca a fost cu mai multe fete inseamna ca doar vrea sa fie 2-3 saptamani sau chiar iti va propune sa faceti dragoste. Relatia asta nu are rost!
Tu iti doresti o relatie de lunga durata si stabila ca orice fata serioasa.
P.S: Mai bine ii dai ignor!
Numai bine si bafta!

| andreea146 a răspuns:

Eu una nu cred ca o sa se schimbe... daca e fustangiu, fustangiu ramane!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Procedezi corect nemaibagandu-l in seama, in sfarsit o fata cu capul pe umeri, felicitari kiss

| RetardedRacoons a răspuns:

Pai eu cred ca voi manca niste paste cu sos rosu, da, sos rosu, sunt foarte hotarat.

| benga94 a răspuns:

Ce sa iti spun... Daca ai spus ca ar urma sa plece in america logic ca nu are nici un sens sa iti faci sperante, daca zici ca e si din ala care umbla din floare in floare(unii se mai si lauda prosteste)nu merita sa vb cu el nici pe mess, mai bine mai astepti citeva luni sua un an si o sa iti gasesti si tu iubirea care sa stea cu tine mai multi ani sau poate de tot.