| Marynna a întrebat:

Cand am fost in grecia, am cunoscut un baiat din bucuresti, eu sunt din craiova, el are 12 ani, eu 13, am vorbit in prima zi, dupa care pauza. El mai are o sora de 6 ani.In ultimele zile am inceput sa ma joc cu surioara lui, deci automat am mai schimbat niste vorbe cu el.In ultima zi insa, am vorbit cu el tot timpul iar seara ne-am intalnit prin statiune si am plecat impreuna la plimbare.De atunci ma tot gandesc la el.Il visez noaptea, ma scol cu gandul la el, cateodata sufar... Mi-a dat si id-ul lui dar nu m-a acceptat inca.
Intrebarea mea este urmatoarea:credeti ca sunt indragostita(cum cred si eu, dar nu sunt sigura) sau este doar o prietenie?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred a te-ai i dragostit. Distanta nu este o problema.Nu cred ca ai varsta potrivita pentru a te indragosti si a incepe o relatie.Esti mult prea mica si crede-ma ca stiu ce spun. Daca o iei de pe aum cu relatiile in curand ai sa ajungi la sex si nu stiu daca asta iti doresti TU sau parintii tai.Baietii iti vor arunca in fata "daca ma iubesti ai face-o", iar tu, deteama sa nu iti dea papucii vei accepta... si VEI REGRETA! Nu Cred Ca ai vrea ca pE la 17-18 ani sa fi catalogata drept...
Asteapta! TOATE LA TIMPUL LOR

2 răspunsuri:
| M.madallina a răspuns:

Sigur ca esti indragostita, se vede ca te-ai atasat de el mai mult decat un prieten, insa e o diferenta mare de distanta dintre voi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu inteleg de ce am atatea greseli.Probabil nu prea mai merge tastatura.Scuze