| Mary3368 a întrebat:

:* Cand sunt cu prietenul, il pup, il musc si il pisc.dar vreau sa-i fac si altceva..si nu stiu ce..si vreau ideibatting eyelashes..Multumesc! :* Dau funda! big grin

Răspuns Câştigător
| BloodyBlade a răspuns:

Buna! Hey am eu o idee sau mai multe... Uite ce ai putea sa faci:1.ai putea ca inainte sa va intalniti sa iti iei o bomboana in gura(dulce) sau o bucatica de ciocolata iar cand va sarutati sa incercati sa va jucati cu acea bomboana iar cel care o prinde sau in gura caruia se topeste castiga(asta merge la french kiss). Castiga in sensul ca partenerul celalalt ii va ramane dator cu ceva(aici daca tu castigi poti sa-i zici sa faca cinste cu un suc, sau sa mergeti la club)2. Daca el castiga tu ii ramai datoare si il pui sa aleaga daca ar vrea sa-i faci o cina romantica sau sa-l saruti numai tu pe o perioada de timp sau ce-ti trece tie prin cap atuncitongue3.Un pont important este sa-l mangai(cand va sarutati)pe gat prin par, sa te joci cu parul lui4. Daca ai unghiile putin mai mari poti sa-l si intepi usor pe gat sau sa incerci sa te joci cu parul lui.5. Daca simti nevoia de liniste puteti sa va duceti intr-o padure din apropiere sau eu stiu o campie sau un loc mai linistit si cu iarba puteti face un picnic ceva apoi puteti sta la umbra unui copac si-l poti lasa sa stea cu capul pe picioarele tale(in timp ce tu stai rezemata, jos de acel copac)si puteti sa va uitati la nori, sa povestiti, iar daca stati pana mai pe seara sa priviti cerul cu stele sa va puneti dorinte(daca vedeti vreo stea cazatoarelaughing)Cam atat! Sper ca te-am ajutat! Bafta!

| Allergikaa a răspuns (pentru BloodyBlade):

La picnic sa aveti grija la Capuselaughingrolling on the floor...

| Amaterasu a răspuns (pentru Allergikaa):

rolling on the floor)))))))

| BloodyBlade a răspuns (pentru Allergikaa):

Nu sunt capuse peste tot! poate doar in mintea ta...ca ti-au cam mancat-o...whistling (app daca vrei sa ajuti ajuta numai comenta fara rosttongue)

| Allergikaa a răspuns (pentru BloodyBlade):

Mi s-a parut amuzant, de obicei spun ce gandesc si nu-mi prea pasa ce spun ceilalti... Intotdeauna sunt parerei pro si contratongue.

Nu trebuia sa ma insulti oricum, e modul tau de a comunicabig grin, sper sa ti-l imbunatatesti.

Aici e un site pe care toata lumea are dreptul sa vorbeasca asa ca spuneti parerea astfel incat sa nu insulti pe nimeni.

| Lku a răspuns (pentru Allergikaa):

Nuu credd...asa a fost buna rauulaughingrolling on the floor...

10 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Sex oral, sigur n-o să se plictisească dacă-i faci asta. Când îi faci oral poți să-l și pupi, să-l muști...chiar să-l și piști dacă ești mai sado-maso.

| IMC90 a răspuns:

Fa-i un BJ

| Amaterasu a răspuns:

O laba.rolling on the floor)