| CinevaAnonimă a întrebat:

Care a fost reactia voastra cand ati auzit pentru prima oara ce este sexul?

6 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Care sa fie reactia? Pe bune? Tu nu vorbesti cu parintii? Voi astia din ziua de azi spuneti sex. Cand eram mic, dar mic, 8 ani, stiam ca actul de dragoste dintr-un barbat si o femeie duce la rezultatul unui copil. Ce era actul de dragoste? SEXul pe care il denumiti voi astazi. Cucu la pasarica. Intra iese. Ce e asa mare scofala?

| AFR81 a răspuns:

Am fost surprins. Dupa aia, evident, curios ca orice copil, avand ca instrument calculatorul, am inceput sa ma documentez din ce in ce mai in detaliu. Tin minte ca la vremea aia eram complet dezgustat.

| Sociopat a răspuns:

Aveam vreo 6 ani si stateam la tara mult si acolo vedeam multe animale care se imperecheau. M-am gandit ca asa e si la oameni doar ca pe-atunci credeam ca si fetele au cocosel iar penetrarea are loc in fundulet.
Nu voiam sa ma f*** fetele in fundulet deci eram scarbit.

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu mai tin precis minte daca am avut sau nu o reactie anumita, insa imi aduc aminte ca eram in primele clase primare cand i-am propus unei fetite, o vecinute si colega sa ne jucam si noi de-a mama si tata. happy

| neutrino a răspuns:

Am fost uluit, dar mi-am revenit repede!

| vladtoth563 a răspuns:

Man stiut ce înseamnă, aveam 5 ani, nu e mare chestie oricum