| Usbvxbdjndb a întrebat:

Buna. TPU care au fost cele mai ciudate locuri care ați făcut sex sau v-ați masturbat etc?

10 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Obsedati, altceva nu mai ai in cap decat prostii?

| Hyperion7 a răspuns:

Nu se spune așa ceva laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-am masturbat in vestiar la practica si a aflat toata scoala inclusiv profesorii si oamenii de acolo rolling on the floor macar m-am simtit bine ce mai conteaza părerea altora laughing

| MAteiLaAjutat a răspuns:

Intr-o baie publica.

| FredericChopin a răspuns:

In dulaplaughing laughing laughing

| VadimIvanov a răspuns:

În mașinălaughing

| DorinaK a răspuns:

Cand eram in liceu m-a chemat directorul in cabinetul lui ca i-am dat unui coleg cu pantoful in cap. A iesit ca-l chemase secretara asa ca mi-am facut repede o ''degetica''. Cand s-a intors si a inceput sa-mi tina morala eram toata numai un zambet.

| NataLee a răspuns:

M-am dus cu o tipă pe dealurile de lângă oraș, și, am, făcut în mașină și un doggy în afara mașinii

| Voinescu_Catalin_ a răspuns:

Mda. Si eu cred ca, cu astfel de intrebari, intr-un viitor foarte apropiat si acest site se v-a transforma in acelasi,, ghiveci,, ca si rau-famatul FaceBook...

| IustinMrn a răspuns:

In baia scolii(a intrat un baiat peste mine da si a cerut scuze si a inchis usa), in cea a salii de sport si in masina