| ѕєñσяιтα a întrebat:

Care e povestea voastra de dragoste love struck.

Cum va`ti cunoscut, cat timp aveti.
Cum va intelegeti? happy

Simpla curiozitate. big grin
Dau fundita pentru. cea mai frumoasa poveste love struck.

Răspuns Câştigător
| biscuiteletau a răspuns:

Pai.ok. Eo in prima zi de vacanta de vara din anul asta am plecat cu o vecina la ea la tara. Acolo mergeam la parau "garla" si ne balaceam. Acolo in prima zi am cunoscut un baiat dragut care a fost dragoste la prima vedereblushing Dupa vreo 3-4 zile verisoara lui (mai mica) mi.a spus ca Lui ii place de mine. Pt mine pe moment am fost :O Si am vorbit si pe mess dupa vrea 2 zile ne.am pupat (french). Dupa o saptamana eu am plecat acasa (la Bucuresti) iar el era din Ploiesti (unde ne mai vedeam k eu am rude pe acolo), dar noi ne.am intalnit la 30-40 de km de Ploiesti, la Drajnahappy. Ne intelegem ff bine.ok.cateodata ne mai certam dar ca orice cuplu mai sunt si certuri dar totul e ok. Sunt impreuna de 4 luni si totul e ca in prima zi. Sper k iti place povestea meabig grin :*

1 răspuns:
| Gabitzaa a răspuns:

Hmm.s-a intamplat toamna trecutahee hee pe la sf lu octombrie era 10 seara si p o vecina de-a mea o strigau niste prieteni si eu km st cea mai buna pr de a ei am intrat in curte(l ea) ca sa-i zic sa iasa l poarta k o scriga cineva.Prieteni aia vroiau ma mearga p l garla si ea a zis hai si u(adica eu). Eram 5 fete si 5 baieti, dintre care acele 3 fete erau impreuna cu 3 baieti numai eu si cu o fta si doi baieti nu aveam iubit/a.Si cand am ajuns acolo l garla, am zis ca o fta sa stea k un baiat i nbrate ca sa nu pateasca cineva ceva.Si eu am stat k baiatul acela si neam placut din prima, vorbeam o gramada si eram de nedespartiti. Dupa 2 ore am venit acasa si m-am dus p l vecina mea, si i-am zis ca imi place de baiatu' acelablushingsi ea s-a gandit sa ne faca lipealalaughingAm uitat sa zic k el era k mine in scoala da nici nu stiam k e pana atuncilaughingA doua zi fta acea(vecina mea) mi-a spus l sc k sunt k el.adica suntem impreuna si dupa aia a doua pauza a venit p scari si m-a sarutat directhappy.A fost uimitor>big grin