| JustUs4ever a întrebat:

Buna TPU happy! Cat credeti ca este diferenta maxima de varsta intr-o relatie bazata numai pe dragoste si incredere din partea ambilor parteneri? 11 ani vi se pare o diferenta exagerat de mare? Dau fundita :*

Răspuns Câştigător
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Dar de ce ai nevoie de parerea sau aprobarea noastra?!

Atata timp cat TU te simti bine in relatia respectiva, restul nu mai conteaza.

9 răspunsuri:
| Ivallll a răspuns:

Pai eu am avut o relatie asa... si la inceput totul bine si frumos dar dupa persoana respectiva o sa-si caute un partener/partenera de varsta lui, iti spun din experienta.Nu e o diferenta foarte mare dar tot tu o sa suferi.

| Awesom a răspuns:

E mare diferenta totusi eu nu cred ca el te ia in serios ca iubita, pentru ca presupunand ca esti o pustoaica de 14-15 ani ai cazut ca naiva in vrajelile lui rasuflate.

| vεηiη a răspuns:

Dragostea nu are varsta. love struck

Răspuns utilizator avertizat
| Princess_6005 a răspuns:

O relatie bazata pe ce ai zis u mare nu mi se pare nici intreaga viata

| deeea_1471 a răspuns:

Depinde.daca relatia chiar este bazata numai pe dragoste si incredere poate.dar 11 ani este totusi cam mult cel/cea care este mai mare. probabil 'cel' se va plictisii intr'un moment si se va uita la cele de varsta lui.dar poate chiar va iubiti.bafta! sper ca te'am ajutat:*:*. FUNDA?

| Lassaria a răspuns:

In cazul asta e mult prea mult 11 ani.gandestete mai bine gasesteti pe cineva de varsta ta sau poate cu 2, 3 ani mai mare sau mai mic.Succeswinking

| nono_6676 a răspuns:

Este prea mult ia sau el o sa cate baieti de varsta ei sau lui

| iulikkkaaa a răspuns:

Nu e asa maretongue intre mine si prietenul meu este diferenta de 13 anitonguesi ne intelegem foarte bine il iubesc si ma iubestetongue