| JustUs4ever a întrebat:

Cat credeti ca este diferenta maxima de varsta intr-o relatie bazata numai pe dragoste si incredere din partea ambilor parteneri? 8 ani vi se pare o diferenta exagerat de mare? Dau fundita :*

Răspuns Câştigător
| Viviluka a răspuns:

Dragostea nu are varsta.

Dar in fine ca sa iti raspund la intrebare : Nu, nu este asa exagerat de mare daca va iubitii

7 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Daca esti nascuta in 99, pentru tine o diferenta de 8 ani e mult prea mare si inseamna ca tu nu esti normala la cap si el e pedofil.
Bafta

| perro12 a răspuns:

Nu exista o diferenta maxima ¨adminsa¨. Cunosc cazuri in care diferenta este de 12 ani si au copii, stau la casa totul frumos, etc.

HF

| memekiki a răspuns:

Eu cred ca e o diferenta destul de mare dar daca voi tineti unul la altul, cred ca nu ar trebui sa fie vreo problema, nu ar trebui sa va pese de ce zice lumea, nu cred ca se merita sa tinem cont cand suntem cu cineva de varsta.mai bine tinem cont de sentimentbig grin.

| me_4173 a răspuns:

Daca voi va placeti ce conteaza varsta? Poate sa fie si diferenta de 20 de ani.Doar sa ai grija sa nu se foloseasca de tinehappy.Fi sigura ca te place cu adevarat si nu te prosteste.Dar daca ai incredere in el, eu cred ca ai putea incerca, nu te costa nimic si poate chiar ati putea sa ramaneti impreuna foreverlove struck

| Camy333 a răspuns:

Daca va iubiti, si sunteti fericiti impreuna ...Nu trebuie sa te uiti la varsta ca asa spune op vorba big grinragostea nu are varsta

Sper sa te gandesti ca daca il iubesti si el te iubeste si tu te gandesti la varsta si sa zicem ca te desparti de el o sa iti fie mai rau asa ca nu te gandi la asta ai tot timpul din lume sa te gandesti

Sper ca ti-am fost de ajutor.:d (fundita?)

| Marinngg a răspuns:

La IUBIRE nu conteaza ani ci conteaza sa va iubiti

| FunnyCandy a răspuns:

Depinde de varsta la amandoi, stii dc? pentru ca fiecare gandeste potrivit pentru varsta lui si asta e posibil sa aduca neintelegeri in relatia voastra, daca esti majora nu este nici o problema, daca ai sub 18 ani atunci este o problema, eu iti zic sa te mai gandesti, ca poate el doar isi bate joc de tine, gandeste-te la toate posibilitatile...