| stefanel123 a întrebat:

Caut si eu niste metode noi cu care sa ma masturbez. Astept propunerile voastre!

Răspuns Câştigător
| ffkldmlasbvn a răspuns:

Te cheama Stefanel si vrei sa te masturbezi? laughing Laba e pentru baieti, din cate stiam eu. Eu propun pentru fete sa foloseasca mixerul iar baietii priza rolling on the floor

3 răspunsuri:
| lBroken69 a răspuns:

Amortesteti mana si da laba cu ea, ok? Prea mult belit face rau.

Răspuns utilizator avertizat
| AlinxYoutubxXxDDD a răspuns:

Deci uni se chinuie sa scape de dorinta de a "arunca cu iaurt" iar tu cauti noi moduri laughing)