| mariaoana86 a întrebat:

Buna TPUhappy
Ce faceti ca prima noapte alaturi de persoana iubita sa fie speciala?

2 răspunsuri:
| Acadeeeaa a răspuns:

Dorm cu elhappy. Si il dragalesc.love struck
Nimic mai multwhistling.

| Valisha18 a răspuns:

Pai, facem o baie cu spuma si sare de baie, luminata de lumanari parfumate si cu petale de trandafiri pe ea, mancam o prajitura, incet, savurand-ola mazim si ciocnim un pahar de vin rosu. Cat despre ce facem dupa asta, trebuie sa fie tandru si pasional, cu multe sarutari. Va puteti uita si la un film de groaza, dar mai in noapte ( preferabil de groaza deoarece iubitulo sa te stranga in brate ca sa nu te ''sperii'' si la cele de dragoste se va plictisi).