| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU happy! Ce inseamna daca un baiat ma tot zapaceste si ma enerveaza cu diverse lucruri plus ca imi face cu ochiul...? L-am intrebat de ce ma tot enerveaza si el a spus ca deorece eu ma enervez rapid si ii place...Doamne da ciudati sunt unii baieti. Dupa ce mi-a spus asta am vrut sa il intreb daca ma place sau ceva dar a aparut o prietena si el a plecat..de atunci nu am mai vorbit cu el si nici nu l-am vazut si is curioasa daca ma place sau nu dar mereu apare cineva si imi distruge sansa sa vorbesc cu el.

10 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Te tachineaza, sa vada ce reactii ai.Normal ca te place, asa de ce s-ar baga-n seama?

| poliku a răspuns:

Te indrageste, si eu mai fac uneori asabig grin
Poate chiar te si place, nu stiu ce sa zic, intrebal.

| ImmortalQueen a răspuns:

Buna.
Din gesturile lui, chiar daca face anumite chestii sa te enerveze, pare ca te place. Adica multi baieti se comporta asa (mai ales cei orgoliosi) cand plac o fata.

| RAY a răspuns:

Poate te place

| AllyutSsa a răspuns:

Buna happy
Vorbeste cu el si vezi daca intr-adevar te place.Este posibil. Unii baieti se poarta urat cu fetele pe care le plac laughing Depinde de la caz la caz.
Eu as zice sa vb cu el si sa o spui direct fara alte ocolisuri pentru ca s-ar putea sa patesti ca in celelalte dati laughing
Succes happy

| AllleAlllexandra a răspuns:

Asta face si cu o prietena de-a mea dar mai rar cu ea si cu mine chiar de fiecare data cand vorbim si cand ne intalnim si acum ea incepe ca poate o place pe ea si nu stiu ce dar nici macar nu vorbeste asa cu ea cum vorbeste cu mine...da..infine..si as putea spune ca prietena mea se intelege destul de bine cu el. poate ea incearca sa ma enerveze sa vada cum reactionez, sa vada daca is geloasa sau ceva ca sa i spuna lui..chiar nu stiu ce sa zic.

| Grosu_Claudiu_1980 a răspuns:

Se joaca cu tine... dar e posibil sa te placa (sanse minime)!

| AllleAlllexandra a răspuns (pentru Grosu_Claudiu_1980):

Oricum nu imi prea pasa... dar is curioasa happy