| Ionela_9173 a întrebat:

ce numesc baieti o reletie serioasa la ce se refera ei prin asta! funda

Răspuns Câştigător
| ChioruL14 a răspuns:

La sex normal, oral, anal, intre ţâţe. cam la asta se refera.

3 răspunsuri:
| Any a răspuns:

Nu sunt baiat ca sa stiu dar presupun ca la baieti o relatie serioasa se refera la a merge mai departe de sarutari si lucruri tandre adica sex. Funda!

| Issaa a răspuns:

Din fericire pe lumea asta mai exista si baieti care iubesc cu adevarat fetele [ sunt cativa si pe TPU ] si doresc cu adevarat o relatie serioasa adica de durata, dar cei care le vor doar pentru s*x nu au in gand o relatie serioasa nici nu stiu ce e aia. o relatie serioasa inseamna cu totu altceva de la varsta la varsta daca ai intre 12 - 16 o relatie serioasa inseamna ca cei doi sa stea impreuna mult mai mult timp, sa tina unu la altu si sa se iubeasca reciproc, daca ai peste 16 o relatie serioasa inseamna inceperea vietii sexuale.

cam asta a fost, sper ca te-am ajutat, bye bye

| sshhh a răspuns:

Depinde de baieti, dar majoritatea vor sex, pana pe la 22 de ani se gandesc cum sa f*** cat mai multe fete,si debia dupa o anumita varsta unii se gandesc la o adevarata relatie, parerea mea e ca in viata asta nu e cel mai important sa faci sex cu cat mai multe persoane, ci sa ai o persoana speciala alaturi de tine cu care sa imparti totul.