| IrinaAlinaPopescu a întrebat:

Ce parere au baietii despre fetele care se masturbeaza vaginal?
Isi pierd interesul daca fata nu mai este virgina indiferent de persoana?
Voi ati fi interesati de o astfel de fata, ce parere aveti despre ea?

Răspuns Câştigător
| trance04 a răspuns:

Este treaba ei ce face, oricine pe lume aceasta a facut-o macar o data in viata, nu himenul este important la o femeiewinking

5 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

rolling on the floor
1 de unde sa stie un baiat ce face o fata cand e singura?
2 e ceva normal, isi mai cunoaste corpul si ce-i place si ce nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiecare cu placerile sale, atata vreme cat are grija de igiena nu are ce i se intampla, numai sa nu abuzeze ca devine un obicei si nu o sa mai simta placere cu un baiat

| BlueViP a răspuns:

Unii baieti vor o fata care sa fie doar a lor, nu sa fi fost folosita de altul

| varcolaccc a răspuns:

Da nu are nimic o fata ca asta, e perfect normala.

| AnalbagBannatPeNedrept a răspuns:

Daca ii place sa se frece e problema ei, nu cred ca e un baiat destul de imbecil sa creada ca fetele nu se masturbeaza