| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de faptul ca un baiat plange pentru o fata? Vi sa mai intamplat? Cum trebuie sa reactionezi?

10 răspunsuri:
| Mihaela1964 a răspuns:

Nici o parere, ca doar si baietii plange cate-odata nu-i asa(?!) Un baiat are dreptul sa sufere, sa se lamenteze si sa planga -plansul nu-i ca si culoarea roz bombon, rezervata pe vecie fetelor...

| justsummer a răspuns:

Il lasi sa se calmeze asta inseamna ca a tinut mult la acea persoana.

| rem1x70 a răspuns:

Pai depinde daca ai mai fost cu acel baiat de mai multe ori trebuie sa ii spui faptul ca iti pare rau sa nu il lasi sa planga sa il inveselesti cumva fa-l sa se simta bine indiferent ca va urma sa ii spui ca nu mai vrei sa fi cu el big grin

| Kim002 a răspuns:

Sincer, mie mi se pare foarte dragut cand un baiat plange pentru o fata, inseamna ca o iubeste si tine foarte mult la ea, ar trebuit sa fie fericita ca are langa ea un astfel de baiat pentru ca majoritatea baietilor din ziua de azi se folosesc de fete, vor doar sa le fu*a :d... acuma fiecare cu parerea lui happy

| C26 a răspuns:

Buna.
Si baietii mai plang pentru fete, dar mai rar baieti din astia happy
Mie una mi s-a intamplat, de mai multe ori happy
Si cu ultimul cu care am stat si a plans in fata mea cred ca a jucat doar teatru` happy
Nu intotdeauna plang baietii pentru o fata ca chiar simte ceva pentru ea, mai o fac si ca s-o impresioneze happy

| Capriciu a răspuns:

Buna! Chiar mi s-a intimplat si nu o data dar de mai multe ori si mi s-a facut mila de el si l-am imbratisat.

| 7639781254 a răspuns:

Inseamna ca o iubeste foarte mult sau ca e un mare fatalau.

| mihaelaa18 a răspuns:

Bunahappy
Sincer,as avea o parere buna despre acel baiat care plange pentru o fata. Daca plange pentru aceea fata, inseamna ca intr-adevar tine la ea.In ziua de astazi,rar mai gasim baieti care sa planga pentru vreo fata. Dupa mine un baiat care plange pentru o fata,merita tot respectul.
Nu mi sa mai intamplat pana acum, insa daca ar fi sa mi se intample vreodata, cred ca pur si simplu as ramane uimita si emotionata in acel moment, neputand sa ii spun vreun cuvant, il voi lua in brate pana se va calmahappy

| Adry05 a răspuns:

Bună!
Da, am trecut prin aşa ceva. Prietenul meu a plâns într-o seară din cauza mea. Păi, l-am luat în braţe, i-am zis să se liniştească că va fi totul bine l-am sărutat pe frunte şi până la urmă s-a liniştit el. Ca părere, păi mi se pare ceva impresionant ca un băiat să plângă PENTRU O FATĂ, chiar o dovadă de iubire i-aş zice, chiar dacă mi se pare totuşi o mică dovadă de slăbiciune ceea ce nu-mi prea place să văd la băieţi, dar când plâng pentru iubita lor sau persoane foate importante, mi se pare emoţionant. happy
O seară plăcută!

| Andrei63673 a răspuns:

Eu am plans mult cand am vazut ca estii proasta laughing)