| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.
Ce parere aveti de voce?
http://soundcloud.com/emma_17/bound-to-you
Este refrenul de la Bound to you de la Christina Aguilera :D
Dupa cum a sunat aceasta portiune, ar merita sa incerc sa fac un cover dupa toata melodia, cu tot cu negativ :D?
Multumesc muult >:D<

5 răspunsuri:
| Puffy1721 a răspuns:

Eu cred ca ar merita sa incerci! :X

| LolLzz a răspuns:

Si eu cred la fel

| milckey16 a răspuns:

Ai postat intrebarea doar ca sa iti vizionam voceaa. Oricum facusei coveru.Si vocea ta fata de a Christinei e foartee diferita mai uite-te ce voce au si ceilalti si alegeti o melodie diferita care sa sune bine pe vocea ta.

| justme4 a răspuns:

@ amitzica
Da, asta era ideea sa ascultati fragmentul postat de mine.
Si daca, va place si credeti ca merita sa imi spuneti pentru a incerca sa fac un cover dupa toata melodia.

| SimpaticulSupranatural a răspuns:

Aoloo fata mea, iti dau un sfat! LASA-TE DE CANTAT!
Canti fals fara suparare trebuie` sa ai talent pentru cantat dar tu nu ai.
Si sti melodia ai. DACA n-ai TALENT e JALE! :*