| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU.Ce parere aveti,exista vreo legatura intre urmatoarele:daca un baiat arata ca te doreste (adica se observa destul de tare) inseamna ca nu a mai avut parte recent de un contact sexual si invers daca nu arata inseamna ca a avut, deci nu isi doreste sau nu neaparat? In ideea in care tocmai ati intrat intr-o relatie si nu cunoasteti partenerul foarte bine incat sa va dati seama.

1 răspuns:
| LineGuide a răspuns:

Nu e o regula, te poate dori, la 2 ore de la ultimul contact sexual.Te poate dorii oricand, atat timp cat te iubeste, sau macar place.
E adevarat ca la 5-10 min dupa ultimul contact sexual, nu te vrea, dar la 1-2-3 ore totul e posibil.
fundita?