| b3bitsa a întrebat:

Ce sa fac sa imi mearga netul si mie? O colega are tel ca si al meu, nu are bagata nici o optiune, nu are nici abonament si totusi ii merge netul. Mie oare de ce nu imi merge? Imi puteti zice si mie? Funda. scuzati categoria!

Răspuns Câştigător
| William a răspuns:

Aaaaaaa ai net pe telefon si nu merge? Poate ca nu e telefonul bun, cumpara unul mai performant. Daca ai telefon bun atunci mergi la aia de unde ai telefonul si zi-le ca tit merge netu ca ****.

2 răspunsuri:
| William a răspuns:

Salut, nu este netul de vina zi pc tau. S-ar putea sa nu ai destula memorie RAM sau poate ca ai prea multe jocuri pe pc sau poate ca ai virusi. Sunt multe lucruri care ar putea sa incetineasca viteza unui PC. Iti recomand sa faci o sacanare a pc-ului aici http://www.bitdefender.ro/scanner/online/free.html daca nu ai virusi inseamna ori ca ai prea multe programe si jocuri ori ca nu ai destula memorie RAM.

| b3bitsa explică (pentru William):

Eu ma refer la telefon happy

| William a răspuns (pentru b3bitsa):

Aaaaaaa ai net pe telefon si nu merge? Poate ca nu e telefonul bun, cumpara unul mai performant. Daca ai telefon bun atunci mergi la aia de unde ai telefonul si zi-le ca tit merge netu ca ****.