| cosmina_5849 a întrebat:

ce sa fac? sunt cu un baiat.si imi place mult de el.si el ar parea ca de mine dar.cateodata am impresia ca o sa ma uite cam repede, si o sa ne despartim.mai nou am vazut ca si-a dat cu o tipa commuri si etc.cu pupicuri si alte tampenii.nimic wow dar eu sunt geloasa[si in legatura cu asta, voi e parere aveti? este vreo legatura?]. normal ca lui nu i-am zis nimic. dar nu stiu ce sa fac sa nu se plictiseasca de mine, sal tin mai mult langa mine. ajutor va rog:*. ps. e nascut in martie.deci e berbec.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da ii place de cealalta fata asa ca fii mai autoritara si afla smecheria care crezi ca e ascunsa.

| xCookiieMonster a răspuns:

Eu cred ca i place de cealalta fata din nu stiu ce motiv. fii si tu mai cum vrea el.sau incercati sa vorbim despre pasiunile comune.
OBS!: petreceti mai mult timp impreuna si discutati diverse lucruri :X

| Andie_2770 a răspuns:

Poate o place pe aia, deci eu is berbec, si ma plictisesc repede.incearca sa nu fie ceva monoton daca vrei sa-l ai langa tine, petrece`ti timpul cu el, incearca sa face`ti lucruri noi, si vorba lui "Iceman" fi autoritara, nu-l lasa sa te conduca" cum vrea.Si incearca sa discuti cu el deschis despre orice.
PS:fi tare, arata`i ca`l iubesti dar in asa mod, in care el sa nu`si ia lumea in capbig grin

| madaaa_9753 a răspuns:

Pai daca e in zodia berbec ...deobicei persoanelor in berbec trebuie sa stii sa-i faci pe plac asa ca...