| Ameliedream a întrebat:

Buna TPU ce sa mai iau de durere de burta nu mai suport pe timpul menstruatiei am dureri groaznice vomit si ma stric la burta.trei zile ma tine nu mai rezist.

6 răspunsuri:
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Buna,si eu sunt...acum de vreo 5 zile, mai am 3
Eu am dureri in primele 4 zile, apoi nu prea.sad
Si pentru durere iau:
Nurofen sau Mig400, uneori Tador sau Algoremin.
Si tin o sticluta cu apa calda pe burta.

| rox13yy a răspuns:

Nurofen,sau ibalgin chiar si agocalmin

| aleSsialeXxia a răspuns:

Pai este nurofen pentru dureri menstruale...du-te la farmacie si ia-ti, si eu am dureri foarte mari si dupa ce iau nurofen nu mai am nimic... funda?big grin

| Annya_4157 a răspuns:

Vidanhappy este foarte bunlove struck eu nu ma ridic din pat de durere si cu vidan imi trecehappy

| dmm a răspuns:

Si pe mine ma doare foarte tare atunci si iau NO-SPA.este foarte bun si ma calmeaza.succes

| mariaoana86 a răspuns:

Eu iau ibuprofen, este foarte bunhappy