| tomyK2011 a întrebat:

Cea mai buna prietena a mea isi sarbatoreste ziua duminica si pe mine nu m-a invitat. A invitat cativa prieteni si baiatul pe care il plac. Am plans destul de mult. Nu stiu ce sa fac. Cred ca sunt pe cont propriu.

7 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

In primul rand mai sunt 2 zile la mijloc.Adevarul e ca(,)ca fiind cele mai bune prietene trebuia sa fii prima pe lista.
Crezi?
De fiecare data cand patesti chestii de genul nu te mai consuma.Si ai sa vezi ca de prieteni falsi o sa tot ai parte.Totul e sa nu te mai lasi fraierita.Mai crezi in prietenii?laughingDe fiecare data cand vrei sa vorbeti cu cineva nu ai cu cine.Toti o dau pe `am treaba``.``maine nu poti sa imi zici``.``sorry nu pot veni``. Si atunci cand ti se intampla ceva bun mor in ciuda pe la spate iar cand ai un necaz sar in sus de bucurie. rolling eyes
Interesul ei:baiatul pe care TU il placi. E plina lumea de scorpii pe interes asa ca obisnuieste-te cu gandul si nu mai pune suflet pentru toate ``prietenele``

Abh
| Abh a răspuns:

Mai este timp pana duminica, in plus de asta, fiind prietena ei cea mai buna poate sa considere ca nu ai nevoie de invitatie, fiindca oricum vei veni.

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Simplu! Vorbeşte cu prietena ta şi spune-i că ţi-ai dori să participi şi tu la onomastica ei.Nu are cum să te refuze, doar e prietena ta.Succes!

| evelynne a răspuns:

"Cea mai buna prietena"? esti sigura de asta? Daca ti-era buna prietena asa cum zici tu, te invitahappy

| Mihai7best a răspuns:

Nu ti-e prietena cea mai buna, numai tu crezi asta happy

| pisoias a răspuns:

Pai si-atunci de ce spui cae cea mai buna prietena? Nici macar prietena nu-ti este daramite cea mai buna prietena.

| Bubbles a răspuns:

In primul rand ea nu iti e prietena mai ales ca nu te-a invitat la ziua ei si ca l-a invitet pe baiatul pe care il olaci... deci si prin urmare nu mai plange pestru o sclifosita care se da mare facandu-i pe altii sa sufera... mi s-a mai intamplat si mie