| bebelotz a întrebat:

Cine stie un site pe care sa intru si sa-mi las datele (nume prenume data nasterii etc) si de acolo sa-mi preia un astrolog aceste date si sa-mi "prezica" viitorul in legatura cu relatia de cuplu? Gasisem mai demult si eu un site de genul dar am piredut adresa atunci cama grabeam. Va rog mult, fundoi, apropo scuze de categorie si mersi anticipat, numai bine big grin

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu am vazut dar cer bani si mai ales sunt minciuni chestiile astea.

| AstroAlex59 a răspuns:

Www.mihneafiran.ro intri in categoria INFO apoi la forum iti faci un cont si apoi un topic in care scrii ce te intereseaza. O gramada de oameni competenti iti vor raspunde. Funda?