| bobolina27 a întrebat:

Cum am zis si in intrebarile anterioare,imi place de un baiat si m-am hotarat sa nu-l mai caut,sa fac in asa fel incat sa uit de el.Zis si facut, doar ca el din nou imi strica toate planurile.Nu l-am mai cautat,nu am mai vorbit cu el nimic timp de doua zile si intr-o seara,ma baga el in chat pe facebook si-mi zice"esti" cand i-am zis ca da, sunt mi-a zis "esti disperata" si nu i-am raspuns dupa mi-a trimis "..." dar nu i-am mai raspuns.Ma intreb, oare de ce m-a mai cautat.Nu l-am stresat si nici de disperat nu l-am disperat. Oare de ce m-a mai cautat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Loool laughing Frate, deci tipul moare efectiv de ciuda!
A vazut ca nu l-ai bagat in seama si te-a facut disperata, DUPA ce el te-a cautat sa vorbeasca cu tine, dupa zile intregi in care l-ai ignorat laughing
Doamneee, ce ipocrit.
In continuare ignora-l, va sufera si nu te merita oricum, la ce nesimtit a fost si inca este.
You go girl :*

| bobolina27 explică (pentru anonim_4396):

Doamneee parca mi-ai sti intreaga poveste.Da, sa stii ca el chiar a fost un nesimtit.Multi mi-au zisca nu ma merita si chiar aveti dreptate.Multumesc pentru ajutor :*

8 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

De ce nu-l întrebi chiar tu?

| N0xEterniS a răspuns:

Poate te-a incurcat cu altcineva.
E si asta o posibilitate!

| VladGH a răspuns:

Stie ca ii placi de asta iti joaca fiesta, eu cred ca se distreaza.

| bobolina27 explică (pentru VladGH):

Nu inteleg sigur la ce te referi..ca il plac sa ca ii plac?

| sayWhaaat a răspuns:

Stie ca il placi, si se foloseste de asta, un idiot. Ignora-l, pentru ca nu merita pustiul asta nici o atentie.

| bobolina27 explică (pentru sayWhaaat):

Multumesc pentru ajutor, ai mare dreptate.Chiar nu merita :*

| MoxiMonny a răspuns:

Să-ți facă în ciudă. Fă-i tu în ciudă. Nu mai raspunde la nimic.