| perryornitorinca a întrebat:

cum ar trebui sa ma comport fata de un tip de care imi place (chiar foarte mult). noi suntem prieteni, nu de foarte mult timp (cca 2 saptamani). si cum imi dau seama daca si el ma place? dau FUNDA.

Răspuns Câştigător
| Anonimul9393 a răspuns:

Nu e vorba de "cum ar trebui sa te comporti" e vorba de a te comporta cum simti, daca tu chiar il placi cu adevarat, stii de la sine cum sa te comporti si sa-i atragi atentia catre tine! Mult noroc in dragoste, sper sa formati un cuplu! Pa-pa si o seara cat mai placuta!

3 răspunsuri:
| Anndutzaa a răspuns:

Incearca sa il faci sa rada! dar sa nu faci marea greseala saii spui ca il placi! iti dai seama daca te place daca te suna iti trimite mesaje, felul in care te priveste...

| amena96 a răspuns:

Pai du-te la el fetito si spune-i cum iti spun eu dar fi foarte directa si increzatoare pe tine cand rostesti cuvintele auzi imi placi foarte mult inca de primadata de cand te-am vazut vroiam sa iti spun cat de mult tin sa iti fac o felatie te rog nu ma refuza lasate pe mana mea si nu vei regreta ahhhhhhhhhhhhhhh

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sta aproape de tine, zambeste ..se uita mereu la tine...