| Dia_9045 a întrebat:

Buna TPU
cum imi dau seama daca un baiat ma place? ce discutii sa port cu el pe mess?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Dav7id a răspuns:

Pe mess esti indrazneata,adica il poti intreba orice, nu e in fata ta si nu te poate afecta emotional, decat ce urmeaza el sa iti scrie.Ca sa ii dai seama daca te place,trebuie intr-un fel spus,sa ii urmaresti privirea, se uita la tine cu atentie, rade cand te uiti la el sau isi ascunde privirea si se uita in alta parte repede sa nu-ti dai seama ca s-a uitat la tine,"se face" interesat de altceva.Si poate dura pana iti dai seama ce de simte un baiat si tie iti place de el,spune-i ca nu costa,inca nu s-a deschis firma,fabrica si nu s-a dat lege,care sa spuna ca trebuie sa ceri acordul sa spui cuiva ce simti, inca suntem liberi in termeni de placut, iubit si restul.Pe mess, se poate sa inteleaga gresit mesajul tau, dar intreaba-l in asa fel incat sa auzi ce vrei tu sa auzi de la el.Stii ce-am zis.Salut si Succes!

2 răspunsuri:
| fery408 a răspuns:

Foarte simplu fi tu insuti...

| adi93 a răspuns:

Totul vine de la sine...nu trebuie sa-ti planifici o anumita discutie.