| xAngelEyes a întrebat:

Cum pot ajuta o prietena sa fie cu un baiat?

Baiatului i place de ea aprox.de 5 ani iar ea s`a hotarat acum sa-i dea o sansa :Xau aceeasi varsta big grin si se cunosc de mici :X

Dar Si celui mai bun prieten al sau i place de aceeasi fata...

Si Ei i frica sa nu se certe din cauza ei. pentru ca se inteleg de cand erau mici...

funda pentru cel mai bine raspuns :*

1 răspuns:
| nekokami a răspuns:

Cu sau fara funda.Ai auzit de a 3-ea roata de la bicicleta?¿Sau a 5-ea la caruta?¿Sfatul meu e sa-i lasi in pace. Daca se plac o sa gaseasca ei un mod de a fi impreuna si fara ajutorul tau.Si daca ceva iasa rau vina cui va fi?¿Tu ce zici.