| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa il fac sa fie nebun dupa mine?big grin...adica stiu ca ma iubeste. dar vreau sa imi schimb putin comportamentul fata de el happy

3 răspunsuri:
| andra685 a răspuns:

Daca stii ca te iubeste, de ce ai vrea sa-ti schimbi putin comportamentul fata de el? Ce nu-ti place la ce e acum?

| Diana_6668 a răspuns:

Intr-un cuvant, sa-l cam iei la misto happy.

| DNSK a răspuns:

Ai grija cum te joci cu focu k ai sa ajungi sa te arzi singura. daca nu cu el.cu altu sigur! tine minte k in viata asta exista o roata ce se invarte!