| maria65 a întrebat:

Buna TPU cum pot sa imi dau seama daca prietenul meu ma iubeste si daca tine la mine, cand este beat imi spune ca ma iubeste si etc. dar imi cere si sa facem dragoste. bine eu sunt de acoord pentru ca suntem de o luna aproape impreuna ..nu zic ca nu o fac, doar ca mi-e frica ca, dupa aia o sa ma lase adica o sa ne despartim, asta e tot ce mi`e frica. vreau si eu niste intrebari sa ii pun cand e treaz va rog ma ajutati adica 1-ce ii place la mine si mai multe ma puteti ajuta happy dau funda:*si intrebarii vreau

7 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Uite, vezi? femeile au tendinta asta sa strice armonia in cuplu.
tu esti fericita, ca el iti zice ca te iubeste, el e beat, si crede ca te iubeste si te considera frumoasa...ce poate fi mai ideal de atat?
de ce vrei sa fie treaz? o sa fii probabil dezamagita de reactiile lui.

| 0IoAnA0 a răspuns:

Eu zic ca un baiat daca te iubeste iti zice asta cand e treaz si mai ales ca iti ceara sa faceti dragoste tot cand e beat...cam naspa...Cel mai bine e sa vorbesti de ce te deranjeaza si poate iti va raspunde sincer, nu sa o iei cu intrebari pe ocolite ca sa iasa tot el bine. Si sa nu iti fie frica daca raspunde rau (si iti dai seama ca nu tine la tine destul) pentru ca macar vei sti cu cine ai de-aface. Succeshappy!

| Alcyon a răspuns:

Nu o lua in nume de rau dar esti naiva raaau. Ca sa nu zic altfel. Tipul te iubeste din toata p...a lui laughing Mai ales cand ti-o trage. Tine-o tot asa, pana la treizeci de ani, o s-ajungi veceul public al betivilor.

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Sti ceva? Ia ma da-l in dragostea ta de betiv! Cum de te-ai bagat in seama cu asa specie de om? treaba ta dar te faci de ras

| WildDream a răspuns:

In mod normal as zice ca isi bate joc de tine si sa-l lasi, dar sa fim seriosi tu o vrei.
Daca ar tine la tine nu ar veni beat si nu ti-ar cere ca faceti dragoste. Da cine il poate condamna cand a dat peste asemenea fata credula.
Raspunsu la intrebarea ta e ca nu stiu daca te place atunci cand e treaz, dar cu singuranta nu te respecta. Dar de ce ar face-o cand nici tu nu te respecti.
Tu singurica ziceai ca nu zici nu cand iti cere pentru ca iti e frica ca te lasa, ti-ai raspuns singura la intrebare: te "iubeste" doar atunci cand ii dai pasa si atat.

| fotbalistata a răspuns:

"nu zic ca nu o fac, doar ca mi-e frica ca, dupa aia o sa ma lase adica o sa ne despartim "
E bun ca nu ti-e frica ca te lasa gravida si apoi te paraseste.tu nu iti dai seama ca te trateaza ca pe o carpa? iubirea uneori cere compromisuri, dar nici chiar asa.paraseste'l cat mai repede, si lasa baietii in pace urmatorii cativa ani, pana vei fi mai mare si mai matura.

| AnicaiAlin a răspuns:

Oricate intrebari i-ai pune despre ce ii place la tine crede-ma ca cele la care iti va raspunde sincer sunt:
Iti place fundul/curul/dosul/bucile etc. meu/mele?
iti plac sanii, tatele, bidoanele, balcoanele etc. mei/mele

Daca te iubeste va mai astepta pana esti pregatita sa faci sex, daca nu iti va da viteza si gata.
Important este ce vrei tu.