| Viitorulapropiat a întrebat:

Buna tpu...cum sa faci o fata sa se simta bine? sa fie cat mai atrasa de tine? cum sa o imbratisezi sau sa o saruti ca sa simta acel "hop" in stomac? cand iesi cu ea si te opresti la un magazin sa-ti cumperi o sticla de suc,sa spunem,e un gest dragut sa-i cumperi si ei cu toate ca nu vrea? cand mergi cu ea pe strada,trebuie sa o tii doar de mana sau ii mai drumul? stiu ca asta e la general si ca depinde de fata...dar astept niste raspunsuri, in special de la alte fete.

Răspuns Câştigător
| Nemessys a răspuns:

Pai daca vrei sa faci o fata sa se simta bine, poti incerca sa o faci sa rada. Asta merge la toate fetele. Cat despre imbratisat si sarut, ei bine, asta vine de la sine. Nu trebuie sa faci nu stiu ce efort ca ea sa simta acel,, hop" in stopmac cand vine vorba de acele momente. Daca te iubeste sigur o sa-i placa.

Daca nu vrea, nu vrea. Uneori e prea enervanta chestia asta si prea multi baieti incearca sa impresioneze cu asa ceva. Ca vai de mine saracu' baiat isi cheltuie banii pe printesa lui. Fi fericit ca nu iti cere si ca te refuza. Cel putin asa stii ca nu profita de tine sau de banii tai. In timp ce altele cer bijuterii si toate cele, ea refuza o sticla de suc. Bravo ei. big grin Insa lasa asta. Un dest dragut ar fi sa o ajuti, sa o faci fericita in momentele grele si uneori sa pui persoana ei mai presus de a ta. Adica sa-ti pese mai mult de ea decat iti pasa de tine.

Cat despre manuta. Chestia asta nu e obligatorie sau ceva. Eu nu mi-as tine iubita de mana pentru ca mie imi place ca lumea sa ne vada ca si cum am fi niste simpli amici sau colegi de clasa. As face-o daca ar fi intuneric afara si nu prea ar fi lume in locul unde mergem... laughing) Anyway, in niciun caz 10-20 de pasi hai tine-ma de mana, dupa 50 de pasi, da-mi drumul. Ori o tin de mana tot drumul, ori nu o mai tin deloc. Acum ti-am zis cum as face eu. Daca vrei, o tii, daca nu, nu. Nu este o chestie obligatorie sau daca nu o faci, esti varza. Ai putea totusi iarna, daca ai o geaca cu buzunarele mai mari, sa-i iei mana si sa o bagi in buzunar la tine. Asa va puteti tine de mana si va este si cald. laughing Multi fac asa si nu ar fi o chestie ciudata.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Chesti de astea sunt involuntare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-ți impune un anumit tip de caracter corespunzător cerințelor și nevoilor cuiva. Acel "hop" vine involuntar dacă este chimie între voi ( n-are legătura cât de 'priceput' ești). Faci ce simți în preajma unei fete, nu se aplică același regulă pentru toate fetele.

| ValentinGeorge a răspuns:

Nu te stresa legat de chestiile astea, daca nu vrea suc, nu ii iei, fii spontan, nu te gandi ca ar trebuo sa faci aia daca se intampla aia etc. ce iti vine sa faci, aia faci. joaca-te cu ea, dar ai grija la glume proaste, cum ar fi sa ii pui piedica s-a.m.d.