| Mihai1765 a întrebat:

cum sa o conving pe prietena mea sa facem sex? Si eu sunt virgin si ea e virgina, avem o relatie de 10 luni. (Eu am 17 si ea 16)

7 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Nu încerca să o manipulezi.
Las-o în pace.

| Sofer a răspuns:

Cand sunteti singuri si incepeti sa va sarutati. totul vine de la sine.

| Ale5184 a răspuns:

Bine ca nu face. Acum 1 luna ziceai ca ai facut sex in 3 cu prietenul tau si iubita lui. Pai esti sau nu virgin?

| Mihai1765 explică (pentru Ale5184):

Aia era o int pusa asa nu eram serios dar int asta erolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru Mihai1765):

Sigur că da, micule troll.winking

| gege12321v a răspuns:

Nu, tu nu ai 17 ani, tu și 13-14 ani! Asta am eu impresia, și bănuiesc că ea are 13 ani și aveți o relație de 3 luni sau mai puțin! Daca fata nu vrea, nu vrea!

| EvelinaAndreea123456 a răspuns:

Lasa totul sa vina de la sine, atunci cand va fi ea pregatita.