| Ionela_9173 a întrebat:

cum se comporta 2 indragostitii cand se intalnesc! funda...

4 răspunsuri:
| jasmine11 a răspuns:

De obicei baiatul merge sa o sarute pe partenera, se tin de mana, vorbesc despre anumite lucruri, se uita unu in ochii ceiluilalt, etc

| feefeee a răspuns:

In primul rand se iau in brate, se saruta. apoi se duc unde au treabalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum vor muschii lor.

| MrPortocalaVorbitoare a răspuns:

Depinde daca sunt cuplu sau nu.si depinde si varsta si zodia pentru ca zodia caracterizeaza o persoana forte bine.de exemplu unele zodi sunt mai indraznete altele mai timide... funda? big grin