| Angela26 a întrebat:

Cum stiu cand un baiat ma place? Ce se intampla daca acesta stie ca il plac?

Răspuns Câştigător
| MadaMadalina1234 a răspuns:

Difera de la caz la caz rolling on the floor De obicei,baiatul iti ocoleste privirea in conversatiile face-to-face,se balbaie,incearca sa fie dragut cu tine,poate chiar sa fie gelos, ceea ce arata cu certitudine ca te place. Daca afla ca te place, nu e nici o problema. Asta in cazul in care el nu te place. Daca nu te place, si tu il placi, gaseste altul. Sunt multi pesti in acvariu

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Când se aliniază planetele.
Se mută planetele la locul lor iniţial.