| fumsipraf a întrebat:

Buna tpu.cum stiu daca el stie ca il plac si face anumite gesturi doar ca sa isi bata joc? ma atinge usor pe brat sau pe spate iar cand imi vorbeste eu ma uit in ochii lui, el zambeste iar apoi zambesc si eu ca nu ma pot abtine happy totusi acel zambet mi se pare ironic sunt foarte confuza...cand il vad sunt cea mai fericita chiar daca avusesem o zi proasta.el ma face sa zambesc desi poate nu vreau in acel moment sa fac asta

1 răspuns:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Daca zambesti fara sa vrei cand il privesti, probabil si-a dat seama ca il placi.
Numai tu iti poti da seama daca te place si el sau nu, incearca sa flirtezi cu el cat mai mult, vezi daca 'prinde' ceva.