| didixdsgregtrh a întrebat:

cum vi se pare la 1.53 -48 de kg? funda si vot.scuze categorie big grin! =x

8 răspunsuri:
| SmileSiAtat a răspuns:

Pai la 1.53 greutatea normala este intre 45, 8 kg si 51, 3 kg...deci esti absolut normalawinking

| Charis a răspuns:

Bine

| LittleGirlMonster a răspuns:

Esti perfecta! Asa sunt si euhappy

| miha90z a răspuns:

Te-as fi ajutat dar nu stiu cati ani ai, asa ca iti dau acest site unde poti afla singura daca ai o greutate normala sau nu :P http://calculator-greutate-ideala.host22.com/

| LoL a răspuns:

Putin mai mult decat ar trebui dar e ok...normal ar trebui sa ai cu 10 mai putin decat inaltimea---> 53-10=43 iar tu ai 48 e mai mult dar depinde poti sa ai si aceasta greutate si sa nu fi deloc grasutza...eu to zic ca e ok

| Азбука a răspuns:

90/60/90?

| pwp a răspuns:

Perfecta

| winchesters a răspuns:

Esti perfecta!